Styrelsen och kontaktuppgifter

valda på årsstämman 25 mars 2018

Information och kontakt info@harsfjarden.net

Meddelande till samtliga styrelsemedlemmar styrelsen@harsfjarden.net

Reidar Englund

ordförande, hamnkapten, båtplatser & medlemmar

M: 070-542 65 53

englund@harsfjarden.net

Köpmanstigen 3

Loffa Boman

kassör, bryggansvarig Båtstigen

M: 070-550 29 67

boman@harsfjarden.net

Årsta Havsbadsv 16

Åsa Andersson

vice ordförande, sekreterare, webb & info

M: 070-733 20 07

andersson@harsfjarden.net

Briggvägen 3

Johan Bågander

vaktchef

M: 072-249 08 14

vakt@harsfjarden.net

Skutvägen 13

Per Karlsson

bryggansvarig Utöbryggan

M: 076-122 78 66

karlsson@harsfjarden.net

Arkitektvägen 24

Leif Söderberg

bryggansvarig Karlslund, material-ansvarig, uthyrning av båtvagn

M: 070-851 57 40

leif@stalnackeentreprenad.se

Loggvägen 9

Anders Danay

M: 070-990 10 38

danay@harsfjarden.net

Loggvägen 12

Kontaktperson för bokning av klubbhuset är Margareta Söderberg.

Hyra är 500 kronor för helt dygn, annars 300 kronor. Ta kontakt med Margareta på 070 691 11 75 eller sodmar@gmail.com.